• تاریخ : ۲۸ام تیر ۱۳۹۶
  • موضوع : فوتبال


ایران آنلاین /پنجعلی در خصوص لغو دیدار پرسپولیس و استقلال در آلمان، گفت: از فوتبال ایران انتظار بیش از این نمی رود و شخصا انتظار برگزاری چنین مسابقه ای را هم نداشتم.


قرار بود تیم های فوتبال پرسپولیس و استقلال در دیدار دوستانه در آلمان به مصاف هم بروند که حامی مالی این دیدار پس از کش و قوس های فراوان اعلام کرد این بازی برگزار نخواهد شد.

مدافع اسبق تیم ملی و پرسپولیس ادامه داد: باشگاه های ما هیچ اختیاری از خود ندارند و حتی راه های درآمد زایی صحیح را هم برای آنها بسته ایم. در چنین شرایطی نمی توانیم از باشگاه ها انتظار داشته باشیم روی پای خود بایستند و به سمت هر حامی مالی نروند.

کاپیتان اسبق تیم فوتبال پرسپولیس، گفت: متاسفانه در فوتبال ایران افرادی حضور دارند که هیچ سنخیتی با این رشته ندارند و بیشتر از امثال من که موهایم را در فوتبال سفید کرده ام، اسم و رسم دارند.

وی با اشاره به مشکلات فوتبال ایران، تصریح کرد: مشکل اصلی فوتبال ایران مدیران غیر ورزشی است و تنها دلیل حضور آنها در این رشته منافع زیاد و توجه ویژه رسانه ها به آنها است.

پنجعلی در خصوص دلایل وجود فساد در فوتبال ایران، خاطرنشان کرد: در فوتبالی که درآمدزایی وجود ندارد و پول مردم در آن هزینه می شود، باید هم شاهد فساد باشیم و این اصلا اتفاق عجیبی نیست.

کاپیتان اسبق تیم فوتبال پرسپولیس در خصوص شرایط این تیم اظهار کرد: قطعا امسال هم مدعی هستیم و می توانیم هواداران را خوشحال کنیم. خوشبختانه مدیریت باشگاه تمام خواسته های کادرفنی را برآورده ساخت تا با قدرت راهی مسابقات شویم.

وی تاکید کرد: امیدوارم نگاه اصلی مدیران و مربیان پرسپولیس به موفقیت در لیگ قهرمانان آسیا باشد.

لیگ برتر فوتبال ایران از پنجم مرداد ماه با حضور ۱۶ تیم آغاز خواهد شد و پرسپولیس باید در بازی نخست خود در ورزشگاه آزادی به مصاف فولاد خوزستان برود. / ایرنا

اشتراک در شبکه اجتماعی

گوگل پلاس فیسبوک تویتر لینکدین دیگ کلوب فیسنما