• تاریخ : ۱۱ام آذر ۱۳۹۶
  • موضوع : فوتبال

حمید درخشان در گفت‌وگو با خبرنگار گروه ورزشی خبرگزاری میزان در رابطه قرعه ایران در جام جهانی اظهار داشت: واقعا به قرعه سختی خوردیم و برگزاری چنین بازی‌هایی برای ما سخت است. امیدوارم بتوانیم عملکرد آبرومندانه‌ای در این بازی‌ها داشته باشیم.

وی در پاسخ به این پرسش که آیا می‌توان به اتفاقات غیر منتظره چشم داشت، افزود: جام‌جهانی با سایر مسابقات و تورنمنت‌ها فرق دارد چرا که همه تیم‌ها تدارکات کامل را برای این بازی‌ها می‌بینند  و برنامه چند ساله را برای موفقیت در این مسابقات تدوین می‌کنند. در این بازی‌ها نمی‌توان به اتفاقات چشم دوخت.

پیشکسوت فوتبال ایران تصریح کرد:حسن اینکه ما با تیم‌های بزرگ بازی می‌کنیم این است چون تیم ما جوان است می‌تواند برای بازیکنان ما که البته جوان هم هستند تجربه شود تا برای دوره‌های بعد ترس بازیکنان از بازی با این تیم‌ها ریخته باشد.

وی در پایان تاکید کرد: اگر پیش از این با تیم‌های بزرگ بازی تدارکاتی انجام می‌دادند، الان وحشت از رویارویی با آنها نداشتیم و حتی می‌توانیم بگوییم شانس هم ممکن بود داشته باشیم. الان شاید کمبود بازی دوستانه با تیم‌های بزرگ برای ما گران تمام شود.

انتهای پیام/

 

اشتراک در شبکه اجتماعی

گوگل پلاس فیسبوک تویتر لینکدین دیگ کلوب فیسنما