• تاریخ : ۲۵ام بهمن ۱۳۹۶
  • موضوع : فوتبال


به‌ گزارش ‌ایران آنلاین، دیدارهای هفته‌ هفدهم لیگ برتر فوتبال بانوان امروز (سه‌شنبه) برگزار شد و صدر جدول بدون تغییر باقی ماند. تیم صدرنشین بم امروز با شکست چهار بر دو نماینده فارس توانست مجموع امتیازات خود را به عدد ۴۳ برساند و با توجه به باخت تیم‌های دوم و سوم جدول رده‌بندی اختلاف امتیازش را افزایش داد.


دو تیم سپاهان و راهیاب ملل سنندج که به ترتیب عنوان‌های دوم و سوم جدول رده‌بندی را به دلیل تفاضل گل در اختیار دارند ، امروز مقابل حریفانشان نتیجه‌ را واگذار کردند تا هم چنان صدر جدول بدون تغییر بماند. سپاهانی‌ها امروز در حالی مقابل همیاری آذربایجان غربی که در رده هشتم جدول رده‌بندی قرار دارد، صف آرایی کرد که فروغ موری بهترین بازیکن لیگ برتر فوتبال بانوان را به دلیل پارگی رباط صلبی در اختیار نداشت و این بازی را با نتیجه‌ چهار بر سه واگذار کرد.


راهیاب ملل سنندج نیز نتوانست ذوب آهن اصفهان را شکست دهد و با نتیجه‌ یک بر صفر شکست خورد. به ‌این‌ ترتیب شهرداری بم، سپاهان اصفهان و راهیاب ملل سنندج به ترتیب با امتیازهای  ۴۳، ۳۸ و ۳۸ مکان‌های اول تا سوم را در اختیار دارند.


شهرداری سیرجان نیز با ۸ گل پارس جنوبی را گلباران کرد و با توجه به شکست سپاهان و راه یاب اختلاف امتیازش را با صدرنشین کم کرد. سیرجان با این پیروزی ۳۷ امتیازی شد و در مکان چهارم قرار دارد.


دیدار دو تیم استقلال خوزستان و آذرخش تهران که در نیمه نخست با پیروزی دو گل استقلالی ها به پایان رسید در نیمه دوم به دلیل گرد و غبار لغو شد.


*نتایج دیدارهای هفته‌ هفدهم لیگ برتر فوتبال بانوان:


پالایش گاز ایلام ۲ – خیبر خرم آباد صفر


راهیاب ملل سنندج صفر – ذوب آهن اصفهان یک


نماینده فارس ۲ – شهرداری بم ۴


شهرداری سیرجان ۸ – پارس جنوبی صفر


همیاری آذربایجان غربی ۴ – سپاهان اصفهان ۳


استقلال خوزستان – آذرخش (به دلیل آلودگی هوا در نیمه اول دو بر صفر پیش بود لغو شد)

اشتراک در شبکه اجتماعی

گوگل پلاس فیسبوک تویتر لینکدین دیگ کلوب فیسنما