• تاریخ : ۲۰ام بهمن ۱۳۹۶
  • موضوع : فوتبال

مهدی کیانی در گفت‌وگو با خبرنگار گروه ورزشی خبرگزاری میزان، در خصوص پیروزی تیمش مقابل گسترش فولاد تبریز از هفته بیست‌وسوم لیگ برتر فوتبال اظهار داشت: به خوبی مطلع بودیم که در دربی تبریز بازی بسیار سختی پیش‌رو داریم، این تیم مربی و بازیکنان خوبی در اختیار دارد و به خوبی فوتبال را بازی می‌کند.

وی ادامه داد: در دیدار هفته قبل مقابل پدیده مشهد بازی خوبی انجام دادیم و نمی‌خواستیم با ارائه بازی بد مقابل گسترش فولاد پیروزی شیرین مقابل پدیده را از ذهن هواداران پاک کنیم. یک‌دل شدیم و سعی کردیم ۳ امتیاز را کسب کنیم، صحبت‌های سرمربی در بین دو نیمه بسیار کارساز بود باعث شد روند بازی تیم تغییر کند.

هافبک تیم فوتبال تراکتورسازی تبریز در رابطه با حضور سائلام و کادرفنی جدید تیمش تصریح کرد: قبل از هرچیزی باید از کادرفنی قبلی تیم تشکر کنم، اما به هرحال با حضور سائلام و کادرفنی جدید، شرایط تیم بهتر شده است. چون سرمربی تیم دید بسیار باز و مثبتی دارد. امیدوارم شرایط تیم رفته به رفته بهتر شود تا هواداران هم بعد از مدت‌ها با تیم آشتی کنند.

کیانی افزود: از طرفی متاسفانه در لیگ قهرمانان آسیا مقابل نماینده عربستان باید در زمین بی‌طرف بازی کنیم که کار ما را کمی سخت می‌کند، ما هواداران بسیار پرشوری داریم که نمی‌توانیم از این نعمت نهایت استفاده را داشته باشیم. امیدوارم در لیگ قهرمانان آسیا هم نتایج خوبی کسب کنیم.

وی در پایان صحبت‌هایش خاطرنشان کرد: با حضور محمد ایرانپوریان، قطعا پنالتی‌زن اول تیم این بازیکن است، ولی چون از هفته قبل درد پا داشت نتوانست در دربی تبریز پنالتی بزند و من پنالتی زدم. قبل از ضربه پنالتی از ایرانپوریان اجازه گرفتم که خوشبختانه پنالتی هم در ضربه دوم به گل تبدیل شد.

انتهای پیام/

اشتراک در شبکه اجتماعی

گوگل پلاس فیسبوک تویتر لینکدین دیگ کلوب فیسنما