• تاریخ : ۲۷ام خرداد ۱۳۹۶
  • موضوع : فوتبال

به گزارش خبرنگار گروه ورزشی خبرگزاری میزان، مهدی تارتار تیم پارس جنوبی را به لیگ برتر آورد و قرار است خودش این تیم را در این رقابت‌ها هدایت کند. در همین خصوص با این مربی جوان صحبت کردیم و او از برنامه‌هایش برای آماده‌سازی این تیم برای حضور در لیگ برتر در گفت‌وگو با خبرنگار گروه ورزشی خبرگزاری میزان، پرده برداشت.

*تیمتان با این همه هوادار خیلی بی سر و صدا و در خفا فعالیت می‌کند؟
خودمان اینطور دوست داریم. به نظر من هر چقدر آرامش داشته باشیم بهتر است و با تمرکز بیشتری به کارهایمان می‌رسیم. بیشتر دوست دارم با تمرکز روی مسائل فنی کارخود را دنبال کنیم و آرام آرام هم در بحث یارگیری و هم آماده سازی به ایده‌آل‌های خودمان برسیم.

*از روند نقل‌وانتقالات راضی بودید؟
هنوز که در میانه راه هستیم، ولی ۹۰ درصد مطابق خواسته‌ها و نیازهایمان بوده است اما با توجه به شرایطی که داریم هنوز دو سه بازیکن دیگر در برنامه خرید داریم که تلاش می‌کنیم در فرصت باقی مانده با آن‌ها قرارداد ببندیم.

* در چه پست‌های دیگری بازیکن خواهید گرفت؟
ما در خط حمله، دفاع و دروازه‌بان بازیکن می‌خواهیم. در واقع از نظر تعداد کم هستیم و باید تیم را به حد لازم برسانیم.

*شما فروزان را جذب کردید و بازهم به دنبال دروازه‌بان هستید. یعنی فروزان دروازه‌بان فیکس شما نیست؟
این بحث مطرح نیست. تیم ما باید متشکل از ۳۰ بازیکن خوب باشد که شرایط حضور در لیگ برتر را داشته باشند. از این ۳۰ نفر نه کسی فیکس است و نه ذخیره. باید تیم تکمیل شود و همه مورد ارزیابی قرار بگیرند و بعد در مورد ترکیب ثابت تصمیم می‌گیریم ولی در ادامه هم خود بازیکنان با توانایی‌های خود ترکیب ثابت را مشخص می‌کنند و هر بازیکنی که شرایط بهتری داشته باشد فارغ از اسم و رسم در ترکیب اصلی قرار می‌گیرند و به تیم کمک می‌کنند.

*محمد طیبی پر سرو صدا‌ترین خرید شما بود که به خاطر اختلاف مالی با فولاد به تیم شما ملحق شد. ظاهرا پول خوبی به او دادید که حاضر شده برای اولین بار از استان خوزستان خارج شود؟
ما سعی کردیم مطابق بار فنی این بازیکن به او پول بدهیم و قرارداد ببندیم. این مدافع در این سال‌ها با وجود درخششی که داشت هنوز به حق واقعی خودش نرسیده است. من وارد مسائل مالی نمی‌شوم، ولی قطعا هر چقدر که پول گرفته است حقش بوده و ارزشش را داشته است.

*اختلاف مالی در قرارداد هایی که بستید زیاد است؟
فوتبال امروز دیگر این حرف‌ها را بر نمی‌تابد. قرارداد هر بازیکن مطابق مذاکراتی که است که انجام می‌دهد. هر بازیکن خودش بدون توجه به این که دیگر بازیکنان چقدر گرفته اند مذاکره می‌کند و کاری به قرارداد دیگری ندارد. قطعا بازیکنی که به توافق می‌رسد از قراردادش راضی است که امضا می‌کند.

*به نظر می‌رسد به لحاظ مالی مشکل ندارید و جزو پول‌دارهای لیگ برتر به حساب می‌آیید؟
مدیریت خوبی داریم که به لحاظ مالی به فکر تیم است و به تعهدات عمل می‌کند. ما تیمی نیستیم که زیادی ریخت و پاش کنیم و فصل قبل هم در جدول هزینه‌ها در رتبه ۱۰ یا ۱۱ بودیم، ولی به عنوان قهرمان صعود کردیم. در کل پول بازیکنان را به موقع پرداخت کردیم و بازیکن را به لحاظ فکری آسوده گذاشتیم.

*چه هدفی را برای تیمتان در لیگ برتر متصور کرده‌اید؟
اصلا به سقوط فکر نمی‌کنیم و می‌خواهیم در لیگ برتر بمانیم. قصد داریم جایگاه مناسبی را در لیگ‌برتر بدست بیاوریم. از همه بازیکنانم خواستم به نیمه بالایی جدول فکر کنند.

*ظاهرا گفته بودید خیال قهرمانی دارید؟
اصلا این طور نیست و من هرگز نگفتم قهرمان می‌شویم.

*چند روز از استعداد‌های استانی تست می‌گرفتید. آیا بازیکنی در بین‌شان بود که به درد تیمتان بخورد؟
ما سه یا چهار روز تست گیری کردیم و از استعداد‌های زیر ۲۱ سال شهرستان و استان تست گرفتیم. اتفاقا هفت هشت بازیکن خوب در بین‌شان پیدا کردیم که می‌توانند در کنار تیم ما برخی نیاز‌ها را برآورده کنند.

*بالاخره تکلیف ورزشگاه محل میزبانی تیمتان چه شد؟
ما تیم پارس جم جنوبی هستیم و قطعا در جم بازی می‌کنیم. این حرف و حدیث‌ها در مورد بازی در جاهای دیگر همه شایعه است و می‌خواهند روحیه تیم را بهم بریزند.

*ورزشگاه شما شرایط میزبانی در لیگ برتر را دارد؟
همه چیز در حال بررسی و آماده سازی است. ما همه شرایط را بوجود می‌آوریم و تاییدیه می‌گیریم. مطمئن باشید مشکلی در این راه نخواهد بود.

اشتراک در شبکه اجتماعی

گوگل پلاس فیسبوک تویتر لینکدین دیگ کلوب فیسنما