• تاریخ : ۲۱ام آذر ۱۳۹۶
  • موضوع : فوتبال


به گزارش ایران آنلاین به نقل از پایگاه خبری وزارت ورزش و جوانان، نخستین جلسه ستاد ملی هماهنگی و پشتیبانی از تیم ملی فوتبال ایران در جام جهانی با تلاوت آیاتی از سوره مبارکه فتح آغاز شد.

سلطانی فر وزیر ورزش و جوانان در ابتدای این جلسه با اشاره به گروه ایران در جام جهانی روسیه گفت: قرعه دشواری داریم ولی تیم ملی بسیار با انگیزه ای هم داریم، کادر مربیگری و فنی توانمندی هدایت تیم ملی را بر عهده دارد و مجموعه مدیران فدراسیون کاملاً در خدمت تیم هستند. دولت و وزارت ورزش و جوانان هم تمام تلاش خود را به کار گرفته است تا تیم ملی ایران بدون دغدغه در عرصه بزرگ و معتبر جام جهانی حاضر شود.

وی ادامه داد: حضور ایران در جمع کشورهای حاضر در میدان بزرگ و معتبر جام جهانی بسیار مهم است و تیم ملی، پشتیبانی کامل دولت، و وزارت ورزش و جوانان را به همراه دارد. هدف ما کسب افتخار و حضور مقتدرانه و افزایش غرور ملی و شادی جوانان و مردم است.

وزیر ورزش گفت: تیم ملی با خاطری آسوده فقط به فکر بازی های تدارکاتی و نتایج خوب در مرحله نهایی جام جهانی باشند. ما بهترین، کاملترین و مجهزترین کمپ را در روسیه برای تیم ملی در نظر گرفته ایم و این کمپی بود که قرار بود در اختیار تیم ملی فوتبال ایتالیا باشد.

سلطانی فر گفت: جوانان بسیار با انگیزه ای داریم که مرد روزهای سخت و دشوار هستند و با حمایت هایی که دولت، وزارت ورزش، فدراسیون فوتبال و مردم از تیم ملی کشور دارند، امیدوارم تیم ملی نتیجه ای مناسب و شایسته شأن فوتبال ایران در جمع بزرگان فوتبال جهان به دست آورد. وزیر ورزش و جوانان درباره بودجه مورد نیاز برای اردوهای مختلف و دیدارهای تدارکاتی تیم ملی فوتبال ایران گفت: تمام هزینه های مورد نیاز با هماهنگی بین وزارت ورزش و جوانان و فدراسیون فوتبال تامین و پرداخت می شود و به خصوص کمپ ایران در روسیه یکی از بهترین و کاملترین کمپ های ورزشی جهان است که تمام مسایل مالی آن آماده شده و در اختیار تیم ملی است.

در ادامه جلسه نمایندگان وزارت امور خارجه، فرهنگ و ارشاد اسلامی، سازمان میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری، صداو سیما، فدراسیون فوتبال، و معاونان و مدیران ارشد وزارت ورزش و جوانان به بیان دیدگاه های خود پرداختند و مقرر شد با همگرایی تمام دستگاه ها و نهادهای مسئول حمایت های لازم از تیم ملی فوتبال ایران در جام جهانی به عمل آید.

اشتراک در شبکه اجتماعی

گوگل پلاس فیسبوک تویتر لینکدین دیگ کلوب فیسنما